EP5W15RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP5W15RJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EP5W15RJ
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 15 OHM 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.EP5W15RJ.pdf2.EP5W15RJ.pdf
  • Pranešimas
EP5W15RJ specifikacijos
Dalies numeris EP5W15RJ Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 15 OHM 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 258510 pcs Duomenų lapas 1.EP5W15RJ.pdf2.EP5W15RJ.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm)
Serija EP, Neohm Atsparumas 15 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 2176045-3
2176045-3-ND
A129452TB
EP5W15RJ-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 15 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound