EP5W150RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP5W150RJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EP5W150RJ
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 150 OHM 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.EP5W150RJ.pdf2.EP5W150RJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EP5W150RJ specifikacijos
Dalies numeris EP5W150RJ Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 150 OHM 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 228416 pcs Duomenų lapas 1.EP5W150RJ.pdf2.EP5W150RJ.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm)
Serija EP, Neohm Atsparumas 150 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tray