3203X204P
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3203X204P
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas TRIMMER 200KOHM 0.05W J LEAD TOP
Duomenų lapai: 3203X204P.pdf
  • Pranešimas
3203X204P specifikacijos
Dalies numeris 3203X204P Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas TRIMMER 200KOHM 0.05W J LEAD TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69286 pcs Duomenų lapas 3203X204P.pdf
Tolerancija ±25% Nutraukimo stilius J Lead
Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C Dydis / Matmenys Square - 0.134" x 0.134" Face x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
Serija 3203, Citec Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 200 kOhms Galia (vatais) 0.05W, 1/20W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 1623916-8
Apsisukimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 200 kOhms 0.05W, 1/20W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
Reguliavimo tipas Top Adjustment
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
32039
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: SCREWDRIVER SLOTTED 6.5MM 10.55"