3203X104P
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
3203X104P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3203X104P
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas TRIMMER 100KOHM 0.05W J LEAD TOP
Duomenų lapai: 1.3203X104P.pdf2.3203X104P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
3203X104P specifikacijos
Dalies numeris 3203X104P Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas TRIMMER 100KOHM 0.05W J LEAD TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46460 pcs Duomenų lapas 1.3203X104P.pdf2.3203X104P.pdf
Tolerancija ±25% Nutraukimo stilius J Lead
Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C Dydis / Matmenys Square - 0.134" x 0.134" Face x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
Serija 3203, Citec Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 100 kOhms Galia (vatais) 0.05W, 1/20W
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai A106090CT
Apsisukimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 100 kOhms 0.05W, 1/20W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment