SMS12CT1G
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMS12CT1G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 12V 23V 6TSOP
Duomenų lapai: SMS12CT1G.pdf
  • Pranešimas
SMS12CT1G specifikacijos
Dalies numeris SMS12CT1G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 12V 23V 6TSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 523286 pcs Duomenų lapas SMS12CT1G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 12V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 23V
Įtampa - suskirstymas (min) 13.3V Vienkryptiniai kanalai 5
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas 6-TSOP
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 350W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Kiti vardai SMS12CT1GOS
SMS12CT1GOS-ND
SMS12CT1GOSTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 15A (8/20µs)
Talpa @ dažnumas 120pF @ 1MHz Bazinės dalies numeris SMS*C