SMS12CT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMS12CT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 12V 23V SC74
Duomenų lapai: SMS12CT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMS12CT1 specifikacijos
Dalies numeris SMS12CT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 12V 23V SC74 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5245 pcs Duomenų lapas SMS12CT1.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 12V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 23V
Įtampa - suskirstymas (min) 13.3V Vienkryptiniai kanalai 5
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SC-74
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 350W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74, SOT-457 Kiti vardai SMS12CT1OS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 15A (8/20µs) Talpa @ dažnumas 120pF @ 1MHz