SL5501300
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL5501300
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP
Duomenų lapai: SL5501300.pdf
  • Pranešimas
SL5501300 specifikacijos
Dalies numeris SL5501300 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 5132 pcs Duomenų lapas SL5501300.pdf
Įtampa - išėjimas (maks.) 30V Įtampa - izoliacija 5300Vrms
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.23V Vce Saturation (maks.) 400mV
Įjungti / išjungti laiką (tipą) 20µs, 50µs (Max) Tiekėjo prietaisų paketas 6-DIP
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Išvesties tipas Transistor with Base Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C
Kanalų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis pervedimo santykis (min.) 25% @ 10mA Dabartinis pervedimo santykis (maks.) 400% @ 10mA
Dabartinis - išėjimas / kanalas 100mA Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) 100mA