SL55003S
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL55003S
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD
Duomenų lapai: SL55003S.pdf
  • Pranešimas
SL55003S specifikacijos
Dalies numeris SL55003S Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 5474 pcs Duomenų lapas SL55003S.pdf
Įtampa - išėjimas (maks.) 30V Įtampa - izoliacija 5300Vrms
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.23V Vce Saturation (maks.) 400mV
Įjungti / išjungti laiką (tipą) 20µs, 50µs (Max) Tiekėjo prietaisų paketas 6-SMD
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-SMD, Gull Wing
Išvesties tipas Transistor with Base Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C
Kanalų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis pervedimo santykis (min.) 40% @ 10mA Dabartinis pervedimo santykis (maks.) 300% @ 10mA
Dabartinis - išėjimas / kanalas 100mA Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) 100mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SL5500W
SL5500W
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP
Sandelyje: 5445 pcs
parsisiųsti: SL5500W.pdf
RFQ
SL5500300
SL5500300
Sandelyje: 4263 pcs
parsisiųsti: SL5500300.pdf
RFQ
SL55003SD
SL55003SD
apibūdinimas: OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD
parsisiųsti: SL55003SD.pdf
SL5500SD
SL5500SD
parsisiųsti: SL5500SD.pdf
parsisiųsti: SL5501.pdf
SL550
SL550
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: SWITCH SLIDE SP5T 250MA 125V
parsisiųsti: SL550.pdf
SL510-TP
SL510-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO214AB
parsisiųsti: SL510-TP.pdf
parsisiųsti: SL5500300W.pdf
SL54-TP
SL54-TP
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO214AB
parsisiųsti: SL54-TP.pdf
SL5500S
SL5500S
parsisiųsti: SL5500S.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus