NZ3F47VT1G
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NZ3F47VT1G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 47V 800MW SOD323FL
Duomenų lapai: NZ3F47VT1G.pdf
  • Pranešimas
NZ3F47VT1G specifikacijos
Dalies numeris NZ3F47VT1G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 47V 800MW SOD323FL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 890720 pcs Duomenų lapas NZ3F47VT1G.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 47V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 10mA
Tolerancija ±6.38% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323FL
Serija - Maitinimas - maks 800mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-90, SOD-323F
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 150 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 47V 800mW ±6.38% Surface Mount SOD-323FL
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 32.9V