NZ3F12VT1G
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NZ3F12VT1G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 12V 800MW SOD323FL
Duomenų lapai: NZ3F12VT1G.pdf
  • Pranešimas
NZ3F12VT1G specifikacijos
Dalies numeris NZ3F12VT1G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 12V 800MW SOD323FL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 874998 pcs Duomenų lapas NZ3F12VT1G.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 12V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 10mA
Tolerancija ±5.42% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323FL
Serija - Maitinimas - maks 800mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-90, SOD-323F
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 60 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 12V 800mW ±5.42% Surface Mount SOD-323FL
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 8V