NTMFS10N7D2C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NTMFS10N7D2C
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 78A 8PQFN
Duomenų lapai: NTMFS10N7D2C.pdf
  • Pranešimas
NTMFS10N7D2C specifikacijos
Dalies numeris NTMFS10N7D2C Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 78A 8PQFN "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 46232 pcs Duomenų lapas NTMFS10N7D2C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 150µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 8-PQFN (5x6), Power56
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.2 mOhm @ 28A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 83W (Tc) Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2635pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 37nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 6V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 78A (Tc) 83W (Tc) Surface Mount 8-PQFN (5x6), Power56
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 78A (Tc)