NTMFS10N3D2C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NTMFS10N3D2C
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 151A POWER56
Duomenų lapai: NTMFS10N3D2C.pdf
  • Pranešimas
NTMFS10N3D2C specifikacijos
Dalies numeris NTMFS10N3D2C Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 151A POWER56 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 27157 pcs Duomenų lapas NTMFS10N3D2C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 370µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas Power56
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.2 mOhm @ 67A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 138W (Tc) Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 6215pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 84nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 6V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 151A (Tc) 138W (Tc) Surface Mount Power56
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 151A (Tc)