MMPQ3906
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMPQ3906
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TRANS 4PNP 40V 0.2A 16SOIC
Duomenų lapai: MMPQ3906.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MMPQ3906 specifikacijos
Dalies numeris MMPQ3906 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TRANS 4PNP 40V 0.2A 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70329 pcs Duomenų lapas MMPQ3906.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 40V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 5mA, 50mA
Tranzistoriaus tipas 4 PNP (Quad) Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOIC
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai MMPQ3906DKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Dažnumas - perėjimas 200MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor Array 4 PNP (Quad) 40V 200mA 200MHz 1W Surface Mount 16-SOIC
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 10mA, 1V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) -
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 200mA Bazinės dalies numeris MMPQ3906