MMPQ3904
ON SemiconductorON Semiconductor
ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMPQ3904
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TRANS 4NPN 40V 0.2A 16SOIC
Duomenų lapai: MMPQ3904.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MMPQ3904 specifikacijos
Dalies numeris MMPQ3904 Gamintojas ON Semiconductor
apibūdinimas TRANS 4NPN 40V 0.2A 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5170 pcs Duomenų lapas MMPQ3904.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 200mA Įtampa - suskirstymas 16-SOIC
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 40V Serija -
RoHS statusas Tube Rezistorius - bazė (R1) (omai) 300MHz
Maitinimas - maks 800mW Polarizacija 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai MMPQ3904OS Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas MMPQ3904 Dažnumas - perėjimas 75 @ 10mA, 1V
Išplėstas aprašymas Bipolar (BJT) Transistor Array 4 NPN (Quad) 40V 200mA 300MHz 800mW Surface Mount 16-SOIC apibūdinimas TRANS 4NPN 40V 0.2A 16SOIC
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 50nA (ICBO) Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 200mV @ 1mA, 10mA
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 4 NPN (Quad)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMPQ2907A BK
MMPQ2907A BK
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: TRANSISTOR PNP QUAD SMD
Sandelyje: 99582 pcs
parsisiųsti: MMPQ2907A BK.pdf
RFQ
MMPQ3904
MMPQ3904
Gamintojai: ON Semiconductor
apibūdinimas: TRANS 4NPN 40V 0.2A 16SOIC