MM5Z6V2ST1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z6V2ST1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM5Z6V2ST1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD523
Duomenų lapai: MM5Z6V2ST1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MM5Z6V2ST1 specifikacijos
Dalies numeris MM5Z6V2ST1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5754 pcs Duomenų lapas MM5Z6V2ST1.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523
Kiti vardai MM5Z6V2ST1OS Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža (max) (zzt) 10 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 200mW ±2% Surface Mount SOD-523 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 4V
Bazinės dalies numeris MM5Z6V2
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MM5Z62VT1
MM5Z62VT1
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 62V 200MW SOD523
Sandelyje: 5044 pcs
parsisiųsti: MM5Z62VT1.pdf
RFQ
MM5Z68VT1
MM5Z68VT1
apibūdinimas: DIODE ZENER 68V 200MW SOD523
Sandelyje: 5742 pcs
parsisiųsti: MM5Z68VT1.pdf
RFQ
MM5Z6V2
MM5Z6V2
apibūdinimas: DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD523F