MM5Z68VT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z68VT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM5Z68VT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 68V 200MW SOD523
Duomenų lapai: MM5Z68VT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MM5Z68VT1 specifikacijos
Dalies numeris MM5Z68VT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 68V 200MW SOD523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5742 pcs Duomenų lapas MM5Z68VT1.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 68V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523
Kiti vardai MM5Z68VT1OS Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža (max) (zzt) 240 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 68V 200mW ±6% Surface Mount SOD-523 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 47.6V