MM3Z30VST1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z30VST1G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM3Z30VST1G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 30V 300MW SOD323
Duomenų lapai: MM3Z30VST1G.pdf
  • Pranešimas
MM3Z30VST1G specifikacijos
Dalies numeris MM3Z30VST1G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 30V 300MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2897273 pcs Duomenų lapas MM3Z30VST1G.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 30V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija - Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323
Kiti vardai MM3Z30VST1G-ND
MM3Z30VST1GOSTR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 2 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 30V 300mW Surface Mount SOD-323
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 21V