MM3Z2V7ST1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z2V7ST1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM3Z2V7ST1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323
Duomenų lapai: MM3Z2V7ST1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MM3Z2V7ST1 specifikacijos
Dalies numeris MM3Z2V7ST1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5074 pcs Duomenų lapas MM3Z2V7ST1.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±4% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323
Kiti vardai MM3Z2V7ST1OS Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža (max) (zzt) 100 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 2.7V 200mW ±4% Surface Mount SOD-323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 1V