MM3Z24VT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z24VT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM3Z24VT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 24V 200MW SOD323
Duomenų lapai: MM3Z24VT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MM3Z24VT1 specifikacijos
Dalies numeris MM3Z24VT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 24V 200MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5495 pcs Duomenų lapas MM3Z24VT1.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 24V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 70 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 24V 200mW ±6% Surface Mount SOD-323
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 16.8V Bazinės dalies numeris MM3Z24