MM3Z22VT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z22VT1G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM3Z22VT1G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 22V 300MW SOD323
Duomenų lapai: MM3Z22VT1G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MM3Z22VT1G specifikacijos
Dalies numeris MM3Z22VT1G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 22V 300MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2139442 pcs Duomenų lapas MM3Z22VT1G.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 22V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323
Kiti vardai MM3Z22VT1GOSDKR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 55 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 22V 300mW ±5% Surface Mount SOD-323
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 15.4V