MC78M15ACTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC78M15ACTG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC78M15ACTG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 15V 500MA TO220AB
Duomenų lapai: MC78M15ACTG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MC78M15ACTG specifikacijos
Dalies numeris MC78M15ACTG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 15V 500MA TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 223358 pcs Duomenų lapas MC78M15ACTG.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 15V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 PSRR 70dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 500mA TO-220AB Dabartinis - rezultatas 500mA