MC78M15ACT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC78M15ACT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC78M15ACT
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 15V 500MA TO220AB
Duomenų lapai: MC78M15ACT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC78M15ACT specifikacijos
Dalies numeris MC78M15ACT Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 15V 500MA TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5030 pcs Duomenų lapas MC78M15ACT.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 15V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 PSRR 70dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 500mA TO-220AB
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos -
Bazinės dalies numeris MC78M
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MC78M15ACTG
MC78M15ACTG
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC REG LINEAR 15V 500MA TO220AB