MBR16100CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR16100CTG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR16100CTG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Duomenų lapai: MBR16100CTG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MBR16100CTG specifikacijos
Dalies numeris MBR16100CTG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69011 pcs Duomenų lapas MBR16100CTG.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 740mV @ 8A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SWITCHMODE™ Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai MBR16100CTGOS
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 8A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 8A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR160HWTR
MBR160HWTR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD123
Sandelyje: 1609821 pcs
parsisiųsti: MBR160HWTR.pdf
RFQ
MBR1635
MBR1635
Gamintojai: Fairchild/ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 35V 16A TO220AC
Sandelyje: 5971 pcs
parsisiųsti: MBR1635.pdf
RFQ
MBR16100CT
MBR16100CT
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220