MBR16100CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR16100CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR16100CT
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Duomenų lapai: MBR16100CT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MBR16100CT specifikacijos
Dalies numeris MBR16100CT Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5580 pcs Duomenų lapas MBR16100CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 740mV @ 8A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SWITCHMODE™ Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai MBR16100CTOS
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 8A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 8A