LM78M15CT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM78M15CT
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 15V 500MA TO220-3
Duomenų lapai: 1.LM78M15CT.pdf2.LM78M15CT.pdf
  • Pranešimas
LM78M15CT specifikacijos
Dalies numeris LM78M15CT Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 15V 500MA TO220-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4117 pcs Duomenų lapas 1.LM78M15CT.pdf2.LM78M15CT.pdf
Įtampa (maks.) 2V @ 500mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 15V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 PSRR 70dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LM78M15CTFS Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 500mA TO-220-3 Dabartinis - silpnas (Iq) 6mA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos -