LM78M12CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM78M12CT
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3
Duomenų lapai: 1.LM78M12CT.pdf2.LM78M12CT.pdf
  • Pranešimas
LM78M12CT specifikacijos
Dalies numeris LM78M12CT Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4202 pcs Duomenų lapas 1.LM78M12CT.pdf2.LM78M12CT.pdf
Įtampa (maks.) 2V @ 500mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 12V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 PSRR 80dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LM78M12CTFS Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA TO-220-3 Dabartinis - silpnas (Iq) 6mA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos -