LM2575T-3.3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LM2575T-3.3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2575T-3.3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG MULT CONFG INV 3.3V TO220
Duomenų lapai: LM2575T-3.3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LM2575T-3.3 specifikacijos
Dalies numeris LM2575T-3.3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG MULT CONFG INV 3.3V TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4284 pcs Duomenų lapas LM2575T-3.3.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 4.75V Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Topologija Buck, Boost, Buck-Boost Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-5 Serija -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-5
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive or Negative
Kiti vardai LM2575T-3.3OS
LM2575T33
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Funkcija Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down Dažnis - perjungimas 52kHz
Išsamus aprašymas Buck, Boost, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-220-5 Dabartinis - rezultatas 1A
Bazinės dalies numeris LM2575
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LM2575T-3.3
LM2575T-3.3
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5
Sandelyje: 4192 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LM2575T-15/NOPB
LM2575T-15/NOPB
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG BUCK 15V 1A TO220-5
Sandelyje: 74413 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LM2575T-3.3/LF03
LM2575T-3.3/LF03