LM2575T-12G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LM2575T-12G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2575T-12G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG MULT CONFIG INV 12V TO220
Duomenų lapai: LM2575T-12G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM2575T-12G specifikacijos
Dalies numeris LM2575T-12G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG MULT CONFIG INV 12V TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94059 pcs Duomenų lapas LM2575T-12G.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 12V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 4.75V Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Topologija Buck, Boost, Buck-Boost Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-5 Serija -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-5
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive or Negative
Kiti vardai LM2575T-12G-ND
LM2575T-12GOS
LM2575T12G
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Dažnis - perjungimas 52kHz Išsamus aprašymas Buck, Boost, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 12V 1 Output 1A TO-220-5
Dabartinis - rezultatas 1A Bazinės dalies numeris LM2575