FSFR2100XSL
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSFR2100XSL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSFR2100XSL
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC FPS PWR SWITCH 400W 9-SIPL
Duomenų lapai: FSFR2100XSL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
380 pcs
760 pcs
  • Pranešimas
FSFR2100XSL specifikacijos
Dalies numeris FSFR2100XSL Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC FPS PWR SWITCH 400W 9-SIPL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50984 pcs Duomenų lapas FSFR2100XSL.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 10 V ~ 25 V Įtampa - paleidimas 12.5V
Įtampa - suskirstymas 500V Topologija Half-Bridge
Tiekėjo prietaisų paketas 9-SIP (L forming) Serija FSFR-XS
Galia (vatais) 400W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 10-SIP Module, 9 Leads, Formed Leads Išvesties izoliacija Isolated
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Vidinis jungiklis (-ai) Yes Dažnis - perjungimas Up to 300kHz
Gedimo apsauga Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage Darbo ciklas 50%
Išsamus aprašymas Converter Offline Half-Bridge Topology Up to 300kHz 9-SIP (L forming) Valdymo funkcijos Frequency Control