FSFR2100USL
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSFR2100USL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSFR2100USL
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC FPS POWER SWITCH 9-SIP
Duomenų lapai: FSFR2100USL.pdf
  • Pranešimas
FSFR2100USL specifikacijos
Dalies numeris FSFR2100USL Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4133 pcs Duomenų lapas FSFR2100USL.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 10 V ~ 25 V Įtampa - paleidimas 12.5V
Įtampa - suskirstymas 500V Topologija Half-Bridge
Tiekėjo prietaisų paketas 9-SIP (L forming) Serija FSFR-US
Galia (vatais) 400W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 10-SIP Module, 9 Leads, Formed Leads Išvesties izoliacija Isolated
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Vidinis jungiklis (-ai) Yes Dažnis - perjungimas Up to 300kHz
Gedimo apsauga Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage Darbo ciklas 50%
Išsamus aprašymas Converter Offline Half-Bridge Topology Up to 300kHz 9-SIP (L forming) Valdymo funkcijos Frequency Control