FSFR1600XS
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSFR1600XS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSFR1600XS
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC FPS PWR SWITCH 160W 9-SIP
Duomenų lapai: FSFR1600XS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
475 pcs
950 pcs
  • Pranešimas
FSFR1600XS specifikacijos
Dalies numeris FSFR1600XS Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC FPS PWR SWITCH 160W 9-SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62806 pcs Duomenų lapas FSFR1600XS.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 10 V ~ 25 V Įtampa - paleidimas 12.5V
Įtampa - suskirstymas 500V Topologija Half-Bridge
Tiekėjo prietaisų paketas 9-SIP Serija FSFR-XS
Galia (vatais) 160W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 10-SIP Module, 9 Leads, Formed Leads Išvesties izoliacija Isolated
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Vidinis jungiklis (-ai) Yes Dažnis - perjungimas Up to 300kHz
Gedimo apsauga Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage Darbo ciklas 50%
Išsamus aprašymas Converter Offline Half-Bridge Topology Up to 300kHz 9-SIP Valdymo funkcijos Frequency Control