FSFR1600L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSFR1600L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSFR1600L
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC FPS POWER SWITCH 9-SIP
Duomenų lapai: FSFR1600L.pdf
  • Pranešimas
FSFR1600L specifikacijos
Dalies numeris FSFR1600L Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 5145 pcs Duomenų lapas FSFR1600L.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 11.3 V ~ 25 V Įtampa - paleidimas 14.5V
Įtampa - suskirstymas 500V Topologija Half-Bridge
Tiekėjo prietaisų paketas 9-SIP (L forming) Serija FSFR
Galia (vatais) 160W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 10-SIP Module, 9 Leads, Formed Leads Išvesties izoliacija Isolated
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Vidinis jungiklis (-ai) Yes Dažnis - perjungimas Up to 300kHz
Gedimo apsauga Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage Darbo ciklas 50%
Išsamus aprašymas Converter Offline Half-Bridge Topology Up to 300kHz 9-SIP (L forming) Valdymo funkcijos EN, Frequency Control