FSBB30CH60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSBB30CH60 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSBB30CH60
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas SMART POWER MODULE 30A SPM27-EA
Duomenų lapai: FSBB30CH60.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FSBB30CH60 specifikacijos
Dalies numeris FSBB30CH60 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas SMART POWER MODULE 30A SPM27-EA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3211 pcs Duomenų lapas FSBB30CH60.pdf
Įtampa - izoliacija 2500Vrms Įtampa 600V
Įveskite IGBT Serija Motion SPM® 3
Paketas / dėžutė 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Kiti vardai FSBB30CH60_NL
FSBB30CH60_NL-ND
Išsamus aprašymas Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 30A 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Dabartinis 30A