FSBB20CH60CL
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSBB20CH60CL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSBB20CH60CL
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas SMART POWER MODULE 20A SPM27-CB
Duomenų lapai: FSBB20CH60CL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
FSBB20CH60CL specifikacijos
Dalies numeris FSBB20CH60CL Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas SMART POWER MODULE 20A SPM27-CB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2382 pcs Duomenų lapas FSBB20CH60CL.pdf
Įtampa - izoliacija 2500Vrms Įtampa 600V
Įveskite IGBT Serija Motion SPM® 3
Paketas / dėžutė 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 20A 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm)
Dabartinis 20A Konfigūracija 3 Phase