FQL50N40
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQL50N40 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FQL50N40
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 400V 50A TO-264
Duomenų lapai: FQL50N40.pdf
  • Pranešimas
FQL50N40 specifikacijos
Dalies numeris FQL50N40 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 400V 50A TO-264 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5374 pcs Duomenų lapas FQL50N40.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-264
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 75 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 460W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-264-3, TO-264AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 7500pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 210nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 400V Išsamus aprašymas N-Channel 400V 50A (Tc) 460W (Tc) Through Hole TO-264
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 50A (Tc)