FQL40N50F
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQL40N50F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FQL40N50F
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 40A TO-264
Duomenų lapai: FQL40N50F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
375 pcs
  • Pranešimas
FQL40N50F specifikacijos
Dalies numeris FQL40N50F Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 40A TO-264 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11398 pcs Duomenų lapas FQL40N50F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-264
Serija FRFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 20A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 460W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-264-3, TO-264AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 7500pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 200nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 40A (Tc) 460W (Tc) Through Hole TO-264
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 40A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IRF3709L
IRF3709L
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: MOSFET N-CH 30V 90A TO-262
Sandelyje: 37658 pcs
parsisiųsti: IRF3709L.pdf
RFQ
HUF75333S3
HUF75333S3
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: MOSFET N-CH 55V 60A TO-262AA
Sandelyje: 4107 pcs
parsisiųsti: HUF75333S3.pdf
RFQ
FQL40N50
FQL40N50
apibūdinimas: MOSFET N-CH 500V 40A TO-264