FOD250LT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FOD250LT
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 8DIP
Duomenų lapai: FOD250LT.pdf
  • Pranešimas
FOD250LT specifikacijos
Dalies numeris FOD250LT Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4695 pcs Duomenų lapas FOD250LT.pdf
Įtampa - išėjimas (maks.) 7V Įtampa - izoliacija 5000Vrms
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.45V Vce Saturation (maks.) -
Įjungti / išjungti laiką (tipą) 1µs, 1µs (Max) Tiekėjo prietaisų paketas 8-DIP
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-DIP (0.400", 10.16mm)
Išvesties tipas Transistor with Base Kiti vardai FOD250LT_NL
FOD250LT_NL-ND
FOD250LTFS
FOD250LTFS-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas DC
Išsamus aprašymas Optoisolator Transistor with Base Output 5000Vrms 1 Channel 8-DIP Dabartinis pervedimo santykis (min.) 15% @ 16mA
Dabartinis pervedimo santykis (maks.) 50% @ 16mA Dabartinis - išėjimas / kanalas 8mA
Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) 25mA