FOD2200T
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FOD2200T
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas OPTOISO 5KV TRI-STATE 8DIP
Duomenų lapai: FOD2200T.pdf
  • Pranešimas
FOD2200T specifikacijos
Dalies numeris FOD2200T Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4620 pcs Duomenų lapas FOD2200T.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 20 V Įtampa - izoliacija 5000Vrms
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.4V Tiekėjo prietaisų paketas 8-DIP
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) 80ns, 25ns
Platinimo uždelsimas tpLH / tpHL (maks.) 300ns, 300ns Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-DIP (0.400", 10.16mm) Išvesties tipas Tri-State
Kiti vardai FOD2200T_NL
FOD2200T_NL-ND
FOD2200TFS
FOD2200TFS-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Kanalų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Įėjimai - 1 pusė / 2 pusė 1/0 Įvesties tipas DC
Išsamus aprašymas Logic Output Optoisolator 2.5MBd Tri-State 5000Vrms 1 Channel 10kV/µs CMTI 8-DIP Duomenų perdavimo sparta 2.5MBd
Dabartinis - išėjimas / kanalas 25mA Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) 10mA
Bendroji būklė Trumpalaikė imunitetas (min.) 10kV/µs