FES16FTR
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FES16FTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FES16FTR
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 300V 16A TO220AC
Duomenų lapai: FES16FTR.pdf
  • Pranešimas
FES16FTR specifikacijos
Dalies numeris FES16FTR Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE GEN PURP 300V 16A TO220AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5653 pcs Duomenų lapas FES16FTR.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 8A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 300V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AC Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 50ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-2
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 300V 16A Through Hole TO-220AC
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 300V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 16A
Talpa @ Vr, F 170pF @ 4V, 1MHz Bazinės dalies numeris FES16F