FES16DTR
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FES16DTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FES16DTR
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 200V 16A TO220AC
Duomenų lapai: FES16DTR.pdf
  • Pranešimas
FES16DTR specifikacijos
Dalies numeris FES16DTR Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE GEN PURP 200V 16A TO220AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4482 pcs Duomenų lapas FES16DTR.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 950mV @ 8A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AC Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 35ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-2
Kiti vardai FES16DTR-ND
FES16DTRFS
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 200V 16A Through Hole TO-220AC Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 16A Talpa @ Vr, F 170pF @ 4V, 1MHz