FDP2D3N10C
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDP2D3N10C
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 222A TO220-3
Duomenų lapai: FDP2D3N10C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
FDP2D3N10C specifikacijos
Dalies numeris FDP2D3N10C Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 222A TO220-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 26131 pcs Duomenų lapas FDP2D3N10C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 700µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.3 mOhm @ 100A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 214W (Tc) Paketas / dėžutė TO-220-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 11180pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 152nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 222A (Tc) 214W (Tc) Through Hole TO-220-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 222A (Tc)