FDP26N40
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDP26N40
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 400V 26A TO-220
Duomenų lapai: 1.FDP26N40.pdf2.FDP26N40.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FDP26N40 specifikacijos
Dalies numeris FDP26N40 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 400V 26A TO-220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55710 pcs Duomenų lapas 1.FDP26N40.pdf2.FDP26N40.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 13A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 265W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3185pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 60nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 400V
Išsamus aprašymas N-Channel 400V 26A (Tc) 265W (Tc) Through Hole TO-220-3 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 26A (Tc)