FDMS10C4D2N
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMS10C4D2N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDMS10C4D2N
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 17A 8PQFN
Duomenų lapai: FDMS10C4D2N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FDMS10C4D2N specifikacijos
Dalies numeris FDMS10C4D2N Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 17A 8PQFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56020 pcs Duomenų lapas FDMS10C4D2N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 8-PQFN (5x6), Power56
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.2 mOhm @ 44A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 125W (Tc) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 8-PowerSMD, Flat Leads Kiti vardai FDMS10C4D2NOSCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4500pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 65nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 6V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 17A (Tc) 125W (Tc) Surface Mount 8-PQFN (5x6), Power56
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 17A (Tc)