FDMS037N08B
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMS037N08B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDMS037N08B
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 75V 100A 8QFN
Duomenų lapai: FDMS037N08B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FDMS037N08B specifikacijos
Dalies numeris FDMS037N08B Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 75V 100A 8QFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79839 pcs Duomenų lapas FDMS037N08B.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 8-PQFN (5x6)
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.7 mOhm @ 50A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 830mW (Ta), 104.2W (Tc) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN Kiti vardai FDMS037N08BCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5915pF @ 37.5V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 100nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 75V Išsamus aprašymas N-Channel 75V 100A (Tc) 830mW (Ta), 104.2W (Tc) Surface Mount 8-PQFN (5x6)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 100A (Tc)