FDI047AN08A0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDI047AN08A0
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 75V 80A TO-262AB
Duomenų lapai: FDI047AN08A0.pdf
  • Pranešimas
FDI047AN08A0 specifikacijos
Dalies numeris FDI047AN08A0 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 75V 80A TO-262AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4936 pcs Duomenų lapas FDI047AN08A0.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas I2PAK (TO-262)
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.7 mOhm @ 80A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 310W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 6600pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 138nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 6V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 75V Išsamus aprašymas N-Channel 75V 80A (Tc) 310W (Tc) Through Hole I2PAK (TO-262)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 80A (Tc)