FDI025N06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDI025N06
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 60V 265A TO-262
Duomenų lapai: FDI025N06.pdf
  • Pranešimas
FDI025N06 specifikacijos
Dalies numeris FDI025N06 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 60V 265A TO-262 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5215 pcs Duomenų lapas FDI025N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas I2PAK (TO-262)
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.5 mOhm @ 75A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 395W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 14885pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 226nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V Išsamus aprašymas N-Channel 60V 265A (Tc) 395W (Tc) Through Hole I2PAK (TO-262)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 265A (Tc)