FDB20N50F
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDB20N50F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDB20N50F
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 20A D2PAK
Duomenų lapai: FDB20N50F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
FDB20N50F specifikacijos
Dalies numeris FDB20N50F Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 20A D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46212 pcs Duomenų lapas FDB20N50F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas D²PAK
Serija FRFET®, UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 260 mOhm @ 10A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 250W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai FDB20N50FTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3390pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 65nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 20A (Tc) 250W (Tc) Surface Mount D²PAK
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 20A (Tc)