FDB15N50
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDB15N50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDB15N50
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 15A TO-263AB
Duomenų lapai: FDB15N50.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
FDB15N50 specifikacijos
Dalies numeris FDB15N50 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 15A TO-263AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27645 pcs Duomenų lapas FDB15N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas D²PAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 380 mOhm @ 7.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai FDB15N50CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1850pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 41nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 15A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D²PAK
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 15A (Tc)