FDA38N30
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDA38N30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDA38N30
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 300V TO-3
Duomenų lapai: FDA38N30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
  • Pranešimas
FDA38N30 specifikacijos
Dalies numeris FDA38N30 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 300V TO-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56514 pcs Duomenų lapas FDA38N30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-3PN
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 85 mOhm @ 19A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 312W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-3P-3, SC-65-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2600pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 60nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 300V
Išsamus aprašymas N-Channel 300V 38A (Tc) 312W (Tc) Through Hole TO-3PN Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 38A (Tc)