FDA24N50F
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDA24N50F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDA24N50F
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 24A TO-3
Duomenų lapai: FDA24N50F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
FDA24N50F specifikacijos
Dalies numeris FDA24N50F Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 24A TO-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21056 pcs Duomenų lapas FDA24N50F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-3PN
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 200 mOhm @ 12A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 270W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-3P-3, SC-65-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4310pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 85nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V
Išsamus aprašymas N-Channel 500V 24A (Tc) 270W (Tc) Through Hole TO-3PN Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 24A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FDA28N50F
FDA28N50F
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: MOSFET N-CH 500V 28A TO-3PN